Akce

Právo alternativní medicíny: Souvislosti a právní pozadí 

Připravujeme pro vás přednášku s besedou s prof. JUDr. Ivo Telcem, CSc., specializujícím se také na oblast alternativní a komplementární medicíny, jenž do tohoto neustále kontroverzního tématu přináší hluboký vhled, díky kterému návštěvníci získají porozumění souvislostem a právnímu pozadí této oblasti zdravotnického práva. Během večera se přednáška dotkne rovněž návrhu zákona o léčitelích. Akce je určená všem praktikům alternativního způsobů léčení, ale také laické veřejnosti se zájmem o získání přehledu legislativního rámce pro uplatnění komplementární a alternativní medicíny v ČR.

Po dvouhodinové přednášce bude prostor pro dotazy, které mohu zájemci zasílat předem na adresu barbara@sagravita.cz, či doplnit před zahájením přednášky na místě. Na místě možno zakoupit knihu Právo přírodního léčitelství.

Vstupenky možno zakoupit na místě nebo na portále Goout.net :

https://goout.net/cs/listky/ivo-telec-pravo-alternativni-mediciny/ncaf/

Termín: Čtvrtek 17. 10. 2019 18:00

Místo konání: Centrum spirituálního rozvoje Asaya 

Adresa: Kalvodova 2, Ostrava - Mariánské Hory

POZORNĚNÍ: kapacita je omezena na 60 návštěvníku - v případě velkého zájmu bude akce přesunuta do větších prostor. Prosím sledujte akci před datem konání


Maestra Celestina:
Šamanka kmene Shipibo-Conibo

V druhé polovině září k nám poprvé zavítá Maestra Celestina peruánského kmene Shipibo-Conibo, pocházející z rodové linie šamanů praktikující práci s ayahuaskou za doprovodu silných posvátných zpěvů Ikaros. K praxi Maestry Celestiny patří také příprava očistných koupelí a očistných rituálu s tabákem mapacho. 

Maestra Celestina je původem z peruánského města Pucalpa, které se nachází v Amazonii. Indiáni tohoto kmene jsou známí zejména svým tradičním způsobem práce s ayahuaskou a typickým designem svých rukodělných výrobků.

Program:

Beseda s Maestrou Celestinou OSTRAVA

Beseda s Maestrou Celestinou s možností zakoupit tradiční rukodělné výrobky kmene Shipibo, které ztvárňují ayahuaskové vize a posvátné zpěvy Ikaros.

Termín: Středa 18. 9. 2019 v 18:00 

Místo konání: Centrum spirituálního rozvoje Asaya

Adresa: Kalvodova 2, Ostrava - Mariánské Hory


Beseda s Maestrou Celestinou KARVINÁ

Beseda s Maestrou Celestinou s možností zakoupit tradiční rukodělné výrobky kmene Shipibo, které ztvárňují ayahuaskové vize a posvátné zpěvy Ikaros.

Termín: Středa 25. 9. 2019 v 18:00

Místo konání: bude upřesněno

Adresa: Karviná

Individuální očista

Individuální očistná práce Maestry Celestiny včetně konzultace bude probíhat v dopoledních a odpoledních hodinách v prostorech Centra spirituálního rozvoje Asaya, Kalvodova 2, Ostrava - Mariánské Hory a v prostoru Meditace Jitka, Zámecká 41, Karviná-Fryštát. 


Ceremonie

Pro informace o ceremonii prosím pište na adresu k.bara@seznam.cz