Bruce Lipton – Biologie přesvědčení

Online kurz, který ti pomůže, abys vzal své zdraví a život zpět do vlastních rukou! Poprvé v češtině! Ty jsi tvůrcem svého života! Nové vědecké zkoumání v posledních letech způsobilo zásadní převrat v tom, co jsme si dosud mysleli o způsobu, jakým geny fungují. Tyto nové závěry nám ukazují, že jen my sami rozhodujeme o našich životech. Nejsou to geny, které určují náš život, ale je to vědomí, které ovlivňuje naše geny!

Zastaralé mýty o funkci genů jsou dodnes rozšířené. Zjisti, proč už nad tebou nemají žádnou moc. Méně než 1% nemocí opravdu souvisí s genetickou predispozicí. Úžasné studie rakoviny ohromují vědce a otevírají dveře novému porozumění.
V tomto online kurzu s Brucem Liptonem se naučíš: Proč nejnovější vědecká zkoumání zásadně mění vše, co jsme o genech dosud věděli. Proč geny neurčují náš život, ale my sami máme kontrolu nad svými geny, a tím pádem i nad naším životem. Jak se opět staneš pánem svého zdraví Převezmi kontrolu nad svými geny Tvé geny nezpečeťují tvůj osud! Nové vědecké poznatky ukazují obrovský vliv, jaký má prostředí na tvůj život a zdraví. Máš své blaho ve svých rukou! Tvé prostředí určuje způsob, jakým vnímáš věci kolem sebe a co v nich vidíš!   Ty jsi tvůrcem svého života! Nový výzkum posledních let způsobil naprostý převrat v tom, co víme o tom, jak geny fungují. Tyto vědecké poznatky nám ukazují, že my sami si určujeme naše životy. Nejsme vydáni napospas genům, ale to, jak žijeme, má vliv na naše geny. Nauč se, jak znovu získat kontrolu! Bruce vysvětluje poznatky z epigenetiky, kvantové fyziky, chemie a biologie velmi srozumitelným způsobem. Díky tomu, že používá obrázky, spolu se spoustou humoru, praktickými cvičeními a příklady z každodenního života, se snadno naučíš, jak získat kontrolu nad svým zdravím a pohodou.       Už jsi někdy slyšel o Bruceovi Liptonovi? Upoutal pozornost především svým průlomovým výzkumem kmenových buněk na Stanfordské univerzitě. Je autorem několik knih a jeho dílo “Biologie víry” se dostalo na seznam bestsellerů po celém světě. Chceš se ponořit do světa genů a dozvědět se, co pro tvůj život mohou znamenat výsledky Liptonova přelomového výzkumu?


Pokud je tvá odpověď ano, využij této příležitosti a připoj se k bezplatnému úvodnímu online kurzu s tímto průkopníkem v oboru buněčné biologie již od 29.11.2021!

Přihlaš se zde!


Jsme my, lidé, jen otroky našich genů?


To, co Bruce objevil, by mělo zásadně změnit naše chápání zdraví a samotný vývoj lidské biologie!


Jsi pánem, ne otrokem
Ohromující výsledky výzkumu buněk nedávno uvedly vědce v úžas a otevřely brány novým přístupům v medicíně a biologii.

Bruce Lipton úspěšně dokázal, že geny lze ovládat. A způsob, jak to můžeš udělat, je něco, k čemu máš přímý přístup: Skrz tvé vědomí!

Výzkum z posledních let zásadně mění vše, co jsme si dosud o roli a fungování genů mysleli.

  Tyto nové vědecké poznatky nám ukazují, že my sami si určujeme své životy. Nejsme vydáni napospas genům, ale to, jak žijeme, má vliv na naše geny.
Jsou to naše myšlenky a pocity, naše názory a přesvědčení, které poskytují genům podněty, podle kterých pak jednají.

Klíč tedy nosíš v sobě a sám určuješ vývoj svých buněk – i celý svůj fyzický život!
Dozvíš se, jak můžeš vzít osud zpět do svých rukou.
Stačí, když klikneš na následující odkaz, zajistíš si své místo a zjistíš, jak ty sám můžeš ovlivnit své geny a vytvořit si život svých snů.
>>Klikni sem a zajisti si své místo v tomto bezplatném úvodním kurzu <<

Jsi pánem svých genů!
Od přírody máš schopnost určit, které z tvých genů budou aktivovány a které ne.    

V tomto bezplatném úvodním online kurzu tě Bruce Lipton naučí

  • Proč nejnovější vědecké zkoumání zásadně mění vše, co jsme o genech dosud věděli.
  • Proč geny neurčují tvůj život, a jak můžeš převzít kontrolu nad svým životem a zdravím.
  • Jak se můžeš opět stát pánem svého zdraví!

Bruce Lipton, Ph.D. je průkopníkem v oboru nové biologie a je mezinárodně uznávaný za své úspěchy. Jako biolog zabývající se buňkami upoutal pozornost svým průlomovým výzkumem kmenových buněk na Stanfordské univerzitě.

Je autorem několika knih a jeho dílo “Biologie víry” se stalo celosvětovým bestsellerem.
Bruce Lipton je populární po celém světě především díky jeho jedinečnému způsobu, jakým kombinuje vědu a duchovno. Ve své knize “Moudrost vašich buněk” vysvětluje, jak nová věda zvaná epigenetika převrací vzhůru nohama teorii, že je naše zdraví určeno naší DNA.


Nenech si ujít tuhle jedinečnou příležitost!

Bruce H. Lipton, Ph.D., je průkopníkem v oboru nové biologie a je mezinárodně uznávaný za své úspěchy v propojování vědy a spirituality. Jako biolog zabývající se buňkami pracoval na univerzitě University of Wiscon Medical School a později upoutal pozornost svým průlomovým výzkumem kmenových buněk na univerzitě Stanford University. Je autorem několika knih a jeho dílo „Biologie víry“ se stalo celosvětovým bestsellerem. V roce 2009 získal prestižní cenu Goi Peace Prize (Japonsko) za svůj vědecký přínos k mírumilovnějšímu světu.

„Tvůj pohled je vždy omezený tvými vědomostmi. Rozšiř své vědomosti a změníš svoje myšlení.“

– Bruce H. Lipton, Ph.D. –

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *