Externí spolupráce

ENERGETICKÁ LÉČBA
 
Zasvěcení do univerzální léčivé energie Reiki pro fyzické a psychické zdraví 1. - 3. stupeň.
 

Reiki pochází od dr. Mikao Usuiho a označuje v Japonštině universální vševesmírnou energii. Ki  (čchi, prána,...) vede k celostnímu holistickému pojetí zdraví.  Těla, duše a ducha. Po zasvěcení do prvního stupně metody léčby Ushuiho se klienti na kurzu naučí, jak s touto posvátnou vesmírnou energii mají pracovat. Přikládáním rukou na místa na těle, tzn. samoléčením, odstraňují z těla bloky na energetických drahách a tím se automaticky léčí - harmonizuje tělo a mysl. V kurzu zasvěcení se klienti naučí, jak s touto posvátnou léčebnou vesmírnou energii mají pracovat. Použití léč. energie reiki je velmi široké. Léčba některých nemocí u lidí je velmi rychlá. Zvířátka milují reiki, obzvlášť kočky. Také stačí na pár minut přiložit ruce na rostliny. S potravinami lze velmi experimentovat, reiki na potraviny a nápoje působí velmi blahodárně.

 Iniciace, kurz reiki 1. stupeň: cena 800,- Kč

Olga Soreia Solářová 

certifikovaný mistr, lektor reiki, certifikát Chuej čchung kung, certifikát Su Jok 1, léčebné metody EFT, andělská očista pro tělo a ducha, cvičení páteř a klouby podle dr. Borise Tichanovského

 e-mailsolarmagic@seznam.cz, mobil: 605 701 401

                                                                                                                

 
DUCHOVNÍ LÉČBA
 
Spirituální léčebné pobyty v centru Oni Shobó, Peru 
Pobyty zaměřené zejména pro osobní rozvoj, očistu mysli a těla v srdci Amazonské džungle. Práce se šamanskými a amazonskými medicínami provázené speciální dietou.
 

Aktuality

PF 2017

Příjemné prožití vánočních svátků v lásce a radosti,  pevné zdraví a mnoho úspěchů příštím...
Celý článek