Naše metody

Celostní diagnostika a individuální terapie

Propojujeme moderní technologie a vybíráme to nejlepší z celosvětově používaných diagnosticko-terapeutických metod v oboru celostní péče o zdraví. Je pro nás samozřejmostí:

 • partnerský přístup ke klientovi,
 • zodpovědnost a kompetentnost,
 • otevřenost a dostupnost.

Zmírňujeme symptomy, hledáme příčiny

Člověk je celkem mnoha na sobě závislých částí, které se vzájemně ovlivňují. Nerovnováha některé složky /fyzické, emoční, duševní/ může mít vliv celkové zdraví. Díky našim holistickým diagnostickým metodám umíme získat informace o celkovém stavu.

Terapie, které jsou efektivní a bezpečné

Nevylučuje medicínu klasickou, ale pohlíží na ni jako na součást terapie. Masáže, vhodná výživa, bylinná léčba, detoxikace, homeopatie, akupunktura, cvičení, meditace jsou jen některými ze způsobů léčby, které mohou být použity společně s klasickou medicínou jako součást celostního přístupu.

V naší ordinaci využíváme také tyto multispektrální terapeutické metody, které jemně a hloubkově působí na buněčné úrovni.

Tyto kompenzační postupy mají pozitivní výsledky jak u chronických, tak i akutních stavů.

Jsme centrum celostní péče, které nabízí moderní diagnosticko-terapeutické metody a odborný přístup pro dospělé i děti.

SAGRAVITA holistic center

  Zmírňujeme symptomy, řešíme příčiny

  Máte dotazy? Napište nám prostřednictvím formuláře. Chcete se rovnou objednat? Volejte, prosím, na číslo 725 008 888.

  Blog

  POMOC INDIÁNSKÉMU KMENI V AMAZONII

  Projekt na podporu indiánské rodiny šamanů z kmene Shipibo v Peru zakoupením jejich tradičních výrobků, které nemohou kvůli pandemickým opatřením prodávat. Rodina nemá v současnosti žádný jiný zdroj příjmů.

  Více informací

  Rodinné konstelace 28. 9. 2022

  Postoj k životu či pohled na svět je do značné míry formován naší rodinou. Zde se učíme první pravidla a normy. Některá z těchto pravidel a přesvědčení jsou v platnosti po generace a mohou ovlivnit naše pocity a činy. O tom moc nevíme. Rodinná konstelace poskytuje nový obraz vlastní rodiny a našich pocitů vůči ostatním členům.

  Více informací