Jak pracujeme

Naše metody

Celostní přístup
Zajímá nás člověk jako celek ze všech jeho aspektů. Zjednodušeně bychom mohli říci, že nás zajímá celkový life balance. 
Diagnostické metody
Ze zkušeností a rozhovorů lze vyčíst mnohé. Rádi si však naše podezření ověřujeme celkovou diagnostikou. Více o metodách zde….
Masáže a terapie 
Přesně podle hesla “ve zdravém těle, zdravý duch”. Harmonizujeme tělo, srovnáváme mysl, opečováváme duši. Nechte si od nás doporučit nebo si vyberte svoji regenerační kúru. Více…
Byliny, suplementy a homeopatie
Nevymezujeme se vůči žádné léčbě či způsobům pomoci. Vše má svůj čas a místo. Pro nás je důležité pomoci obnovit své vlastní zdroje s pozitivními vedlejšími účinky. Jdeme přirozenou cestou. 

Náš přístup ke klientům

Nasloucháme
Říká se, že “čas jsou peníze”, ale v našem případě je příhodnější přirovnání “čas je zdraví”. Uvolněte se a hovořte, prosím. Rozhovor s klientem je pro nás cennou zprávou. Umíme v něm zachytit důležité indicie a také se na sebe naladit. Celostně.
Jdeme do hloubky
Někdy stačí položit správnou otázku, jindy je potřeba podívat se skutečně “pod pokličku”. Používáme diagnosticko-terapeutické metody, které jsou bezpečné, neinvazivní a vhodné i pro děti. Kromě toho jsou také neskutečně rychlé a komplexní.
Máme plán B
Změna je život, ale změna může přinášet také nepříjemné pocity. Máme prověřené metody, kterými umíme pomoci, ale musíte se v tom cítit dobře hlavně Vy. Vy si zvolíte cestu, které Vám aktuálně vyhovuje nejlépe a my ji podpoříme odborně a zkušenostně.
Vzděláváme
Nechceme ovečky, ale sebevědomé lidi. Možná z nás budete mít někdy trochu nafouknutou hlavu, ale získávání komplexních informací v péči o Vaše zdraví je důležité nejen pro Vás, ale také pro Vaše nejmilovanější.
Doprovázíme
Inspiruje nás heslo: “Pomoz mi, abych to dokázal sám.” Tak jako se nedá prožít život během jednoho dne, tak i cesta na kterou se vydáte bude mít své etapy, které Vám pomůžeme zdolat dokud nebudete dostatečně silní a vybavení jít sami dál.
Jsme tu pro Vás
Přijít si pro radu je snadné. Následovat ji však může být těžší, i přes příslib úžasných výsledků. Vaše důvěra je větrem v našich plachtách, za kterou se Vám odměníme oddanou službou ve spoluobnovení harmonie těla, mysli a duše. 

  Zmírňujeme symptomy, řešíme příčiny, napište nám

  Zašlete stručnou zprávu o Vašich potížích, případně uveďte termín konzultace, který Vám vyhovuje, ozveme se Vám obratem.

  Blog

  Flow! summit 2

  V této neobvyklé době, kterou nyní prožíváme, se musíme naučit vnímat výzvy a překážky jako příležitosti k sebepoznání. Když se náš vnější svět tak trochu zbláznil, je ještě důležitější pečovat o ten vnitřní.

  Více informací

  Eckharte Tolle: Vědomá manifestace

  Tento kurz byl stvořen zvláště pro tuto dobu, kdy je důležitější než kdy dříve, aby se lidé naučili používat svou vnitřní sílu a vytvořili novou optimističtější budoucnost! Budoucnost, která nestojí na strachu a nedostatku, ale na vědomém bytí, vědomé pozornosti a vědomé manifestaci. Budoucnost, kterou my lidé potřebujeme!

  Více informací