Moderní diagnostika příčin zdravotních potíží

Širokospektrální masáže pro celkové uvolnění, harmonizaci celého organizmu a načerpání energie, které jsou vhodné pro dospělé i pro děti.

Komplexní diagnostika

DŮLEŽITÉ INFORMACE K VYŠETŘENÍ:

Při vstupním vyšetření klient přichází 4 hodiny na lačno, pouze dostatečně hydratovaný nesycenou vodou. Máte-li zprávy z předchozích vyšetření, vezměte je prosím s sebou. V ceně komplexní diagnostiky jsou zahrnuty dvě návštěvy. První návštěva je zaměřená na komplexní diagnostiku (1,5 – 2 hod), ze které zpracováváme celkovou analýzu a návrh terapie s lékařem. Druhá návštěva je věnována předání výsledků a doporučení (1 hod).

KONTRAINDIKACE VYŠETŘENÍ: kardiostimulátor, epilepsie a akutní virové onemocnění.

Kromě podrobné anamnézy se u nás klienti podrobují třem typům měření, kterými jsou:

Celostní biorezonanční diagnostika

Medicínský přístoj Sensitiv Imago 530 dokáže s přesností až 96% identifikovat homeostázu celého organizmu za méně než 30 minut.

Umožňuje analyzovat homeostázu orgánů a systémů a odhalit onemocnění v celém těle, jeho možné příčiny a prognózu budoucího vývoje onemocnění.

Detekuje biologickou aktivitu mikroflóry, přítomnost virů, bakterií, parazitů, potravinové intolerance, citlivost na chemické látky, elektromagnetické vlivy a mnohé další.

Analýza živé kapky krve

Darkfield Microscopy je světově oblíbená metoda analýzy živé kapky krve.

Na rozdíl od klasických laboratorních testů krve umožňuje tato metoda diagnostikovat kvalitu krevních buněk a jejich funkčnostděje v krevní plazmě, plísně, funkční stav erytrocytů, stav hydratace, stav okysličení, přítomnost potravinových zbytků (nestrávené bílkoviny a tuky), krystaly kyseliny močové, přítomnost těžkých kovů atd.

Měření energetického pole

Biofotonová diagnostika umožňuje na základě svého měření vizualizovat kvalitu energetické pole člověka (auru) a definovat vazbu mezi samostatnými energetickými zónami a orgány člověka díky nalezení energeticky problematické biologické soustavy.

Provést vizualizaci stavu 7mi až 9ti čaker a definovat jejich odchylky od normy.

Díky přístroji můžeme porovnat energetický potenciál organismu obecně s energetickým stavem organismu v momentě měření, díky čemuž je schopen vyjevit psychické a emoční působení na celkový stav soustav a orgánů.

  Zmírňujeme symptomy, řešíme příčiny

  Máte dotazy? Napište nám prostřednictvím formuláře. Chcete se rovnou objednat? Volejte, prosím, na číslo 725 008 888.

  Blog

  POMOC INDIÁNSKÉMU KMENI V AMAZONII

  Projekt na podporu indiánské rodiny šamanů z kmene Shipibo v Peru zakoupením jejich tradičních výrobků, které nemohou kvůli pandemickým opatřením prodávat. Rodina nemá v současnosti žádný jiný zdroj příjmů.

  Více informací

  Rodinné konstelace 28. 9. 2022

  Postoj k životu či pohled na svět je do značné míry formován naší rodinou. Zde se učíme první pravidla a normy. Některá z těchto pravidel a přesvědčení jsou v platnosti po generace a mohou ovlivnit naše pocity a činy. O tom moc nevíme. Rodinná konstelace poskytuje nový obraz vlastní rodiny a našich pocitů vůči ostatním členům.

  Více informací