Frekvenční a biorezonanční terapie

Frekvenční kompenzace je v dnešní době jednou z nejefektivnějších metod především v oblasti prevence, která se navíc snaží minimalizovat nutné množství přijímaných léků.

Biorezonanční terapie

Série 10 terapeutických sezení kombinující frekvenční kompenzaci a biorezonanční terapii. Tato komplexní terapie je zaměřená na hloubkovou detoxikaci a maximální regeneraci postižených buněk.

Naším zdravotnickým přístrojem Sensitiv Imago 530 provádíme ozdravování biorezonancí s možností normalizace funkce buněk na hloubkové úrovni. Naše zařízení umí provádět dva typy biorezonančního působení frekvenční kompenzaci (FK) a biorezonanční terapii (BRT) – zajišťující hloubkové působení.

Frekvenční kompenzace (FK)

Energoinformační působení na buňky tkání a orgánů, které umožňuje změnit jejich stav do téměř ideální kondice.

Požadovaného efektu je docíleno díky stimulaci obranyschopnosti hostitele, vylučování toxinů a toxických metabolických produktů, a také díky deaktivaci infekce, regeneraci tkání a stimulaci dalších regeneračních procesů v organismu. Díky univerzálnosti metody a individuálnímu přístupu ke zdraví konkrétního člověka, může frekvenční kompenzace pomoci při různorodých obtížích.

Naše metody jsou bezpečné a vhodné i pro děti.

Lze jí použít při:

 • chronických kožních potížích, bradavicích,
 • ztrátě vlasů,
 • endokrinních a hormálních poruchách,
 • depresích, migrénách,
 • snížené obranyschopnosti organismu,
 • osteoporóze, artritidě
 • a při mnoha dalších potížích.

Biorezonanční terapie (BRT), testování a ozdravné kůry

Frekvenční kompenzace je mnohem obecnější typ biorezonančního působení – narozdíl od BRT ovlivňuje celou oblast orgánu.

BRT se provádí zacíleně na ohraničené struktury tkání orgánu, které prochází největšími změnami. K tomuto účelu se vytvoří koridor působení inverzních elektromagnetických vln pacienta pouze pro danou oblast, proto nedochází k poškození tkáně orgánu, což je velice důležité při komplexním ozdravování organismu.
Provedení kurzu BRT:

 • normalizuje mikroflóru orgánu,
 • odstraňuje zánětlivé procesy,
 • obnovuje správné funkce orgánů.

  Zmírňujeme symptomy, řešíme příčiny, napište nám

  Zašlete stručnou zprávu o Vašich potížích, případně uveďte termín konzultace, který Vám vyhovuje, ozveme se Vám obratem.

  Blog

  Vznik nemoci v šesti fázích z pohledu homotoxikologie

  Teorii homotoxikologie vyvinul německý lékař Dr. Hans Reckeweg. Díky výsledkům jeho práce se její principy, prolínající se s homeopatií a toxikologií, staly celosvětově rozšířeným přístupem v medicíně. Jádrem homotoxikologie je sledování vlivu toxických látek, které narušují normální biologické funkce. Takové oslabování organizmu vyvolává drobné symptomy a nakonec může způsobit nemoc. K obnovení přirozeného stavu organizmu je proto nutné z těla tyto škodlivé toxiny odstranit.

  Více informací

  Genesis: koučovací desková hra, která Vám změní život

  Deskové hry zažívají opět boom. Je to prostředek společenské zábavy, učení a rozvoje pro všechny generace. Účelem většiny z nich je dosažení zadaného cíle v simulovaném prostředí. Ve hře Genesis hrajete o svůj skutečný osobní cíl, který si sami určíte. A co více? Celou hrou provází skutečný kouč, který Vás po celou dobu podporuje, stimuluje a inspiruje.

  Více informací