Masáže


Holistická aromaterapeutická masáž

Tato masáž zahrnuje ošetření celého těla od konečků prstů u nohou až po vlasovou část hlavy. Je to soustava speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Tato technika v kombinaci s vysoce kvalitními rostlinnými a éterickými oleji, které během ošetření používáme, tvoří dokonalou masáž, harmonizující fyzické, duševní i duchovní zdraví člověka.

Díky pestré paletě éterických olejů, které do aromaterapeutické masáže vnášejí výraznou ozdravující složku, je tato masáž vhodná při mnoha obtížích, např. při bolestech různého původu - svalových, kloubních, bolestech hlavy, migrénách. Velice dobře harmonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci, zbavuje stresu, ulevuje při psychosomatických obtížích. Pomáhá rozproudit lymfatický tok, čímž nastartuje či podpoří detoxikační procesy v těle. Díky kvalitním rostlinným olejům regeneruje, vitalizuje a vyživuje pokožku celého těla.

Můžete si namíchat vlastní kompozici vůni nebo si vybrat například z těchto dokonale vybraných směsí:

ANTIAGING- "olej dlouhověkosti" zpomaluje stárnutí a zabraňuje předčasnému stárnutí. Obsahuje nejsilnější antioxidační esenciální oleje, které chrání buněčnou DNA. Napomáhá regeneraci buněk, včetně mozkových.

ANTISTRES - proti depresím, které mají původ v přetíženosti a dlouhotrvajícím stresu, kdy může dojít ke ztrátě motivace či vyhoření.

GET UP - transformuje negativní a depresivní nálady, které mají původ v oslabené vůli. Podporuje vůli vypořádat se s danou situací využitím vlastního potenciálu.

I´M HAPPY - oblíbená směs zaměřená na uvolnění a podporu vnitřních sil člověka a pocitu štěstí.

MAN - provoňte se esencemi ideálně vybranými pro muže.

POHYB - při bolestech kloubů a artritidě, má analgetické účinky.

BEZ BOLESTI - zmírňuje bolest, záněty, urychluje hojení, má silné anestetické a analgetické účinky, zmírňuje hloubkovou tkáňovou bolest.

ENERGIE - pro zvýšení vitality a bdělosti, posiluje nervy, krevní oběh a ostatní systémy těla.

WOMAN - směs éterických olejů připravená speciálně pro ženy.

A mnoho jiných...


Technika Raindrop

Raindrop je účinnou a neinvazivní metodou, která využívá antivirových, antibakteriálních a protizánětlivých vlastností několika klíčových esenciálních olejů a napomáhá tělu udržet, popřípadě obnovit přirozený tvar páteře. Využívá se i k léčbě potíží, které nejsou přímo spojeny s problémy se zády, například při infekci dýchacích cest, zažívacích obtížích, hormonálních problémech nebo nedostatečné funkci jater.

Techniku Raindrop vyvinul americký lékař Gary Young. Spojil v ní aplikaci devíti terapeutických esenciálních olejů na chodidla a páteř se speciálními masážními postupy indiánského kmene Lakota a metodou Vita Flex bodů, která má pro lidskou bytost hluboký regenerační a léčebný efekt. Díky spojení účinku esenciálních olejů a speciálních masážních technik je Raindrop je účinnější metodou než běžná masáž. Nejsilnější účinek techniky Raindrop je po 3-4 dnech.

Řada profesionálních lékařů ve Spojených státech začlenila techniku Raindrop do své klinické praxe a shledala, že je to vynikající metoda pro zmírnění problémů spojených s ischiasem, skoliózou, kyfózou a chronickou bolestí zad. Esenciální oleje určené pro jednotlivé systémy v těle už pomohly vyřešit mnohé případy, které profesionálové už odepsali jako beznadějné, a otevřely tak nové možnosti léčby.


Candella masáž

Candella masáž neboli masáž svíčkou, která  v sobě skrývá jedinečnou kompozici přírodních látek, minerálů a hydratačních látek. Zahřáté, voňavé, čistě přírodní ingredience působí jemně, ale intenzivně na vaše tělo a obnoví jeho energii.  

Zapálením svíčky z vosku vzniká hřejivý a hydratační masážní olej s příjemným aroma. Tělo i mysl touto transformací získává neopakovatelný zážitek.  Neobyčejnost masážní svíčky se zakládá na regeneračních, hydratačních i romantických účincích. 

Používáme masážní svíce Eureko, ze kterých si můžete vybrat

  • luxusní květinovou vůni plumérie, známou také jako Frangipani, nabízející pocit útěku do tropického ráje,
  • vůni jasmínu působící relaxačním a zklidňujícím účinkem a jeho pověst jako afrodiziaka vás jistě nezklame,
  • po staletí oblíbenou vůni levandule uvolňuje napětí a stres a přiměje vás ke zklidnění a odpočinku.