Medicína informačního pole - hledání příčin fyzických a psychických potíží na jemnohmotné úrovni

Vše co uděláme, co si myslíme, dokonce naše pocity a duševní potřeby se ukládají do informačního pole a je možné je zpětně vyvolat.
 


Přístroj TimeWaver Med je expertní systém medicíny informačního pole, který využíváme k analýze a terapii, se vyznačuje výjimečnou schopností, kterou je rozeznání neviditelných vlivů, které na nás působí ve všech životních oblastech, a jejich následovné vyrovnání. 

Je velmi důležité, aby člověk pochopil, co se s ním děje na všech úrovních: fyzické, energetické, frekvenční, psychické, zděděným dispozicím a další.

TimeWaver Med analyzuje souvislosti nerovnovážných stavů a poruch v informačním poli s cílem vyrovnat je přímo v něm. Tyto analýzy nejsou tak, jako u medicinských diagnostických přístrojů, analýzami fyzického těla. K těm využíváme biorezonanční přístroj Sensitiv Imago 530 a metodu Darkfield Misroscopy.

Medicína informačního pole je založená na teorii fyzikálně-duchovního pole, ze kterého jsou řízené všechny materiální, energetické a psychické procesy. TimeWaver chce člověka sledovat v celé jeho celistvosti, od ducha až do struktury buněk.

TimeWaver stanovuje, které vzory kmitaní si vyžaduje informační pole klienta, aby se opět uspořádalo. Informační pole tvoří rozhraní mezi tělem a vědomím, nachází se v nich analogie hlubších příčin možných poruch.

Možnosti korigovaní na 10 úrovních:

Analýza informačního pole má zahrnovat všechny životně důležité oblasti - od spirituální k psychické až k tělesněsymptomatické.

1. Duševně-spirituální úroveň - představuje nejhlubší a nejsubtilnější u úrovní. Silou manter, janter a meditačních cvičení dochází k posilňování informačního pole na jeho nejjemnější úrovni.

2. Systematická úroveň - na této hlubší úrovni jde o to rozpoznat rodinné karmické konflikty a pozitivním způsobem ovnivňovat informační pole.

3. Psychická úroveň - prostřednictvím pozitivních afirmací a principů psychokineziologie má dojít k rozpoznání a odstranění psychických blokád v informačním poli. Témata jako: vyrovnávání životních oblastí, prenatální vzory, nedostatek energie, rozvoj osobnosti.

4. Informační úroveň - v tomto případě pracuje TimeWaver s informačním polem a vzory kmitání homeopatik, esencí a spagyrik.

5. Energetická úroveň - systém timeWaver má zobrazit energetické vzory, které se odráží v informačním poli člověka. Na této úrovni mají být vyrovnané čakry, funkční okruhy prostřednctvím informací akupunkturních bodů, meridiánů, léčivých kamenů nebo symbolů.

6. Frekvenční úroveň - TimeWaver v informačním poli analyzuje, které tělesné, mozkové nebo orgánové frekvence klienta chybí nebo jsou narušené a za úkol provést korekci základních rezonancí lidského těla.

7. Fyzologická úroveň - tato část se dělí na genetiku, cytologii, enzymy a hormonální funkce orgánů.

8. Toxické zátěže - na této úrovni TimeWaver rozpoznává rušivé vzory kmitání a harmonizovat energetické pole.

9. Bakterie, viry, paraziti, plísně - TimeWaver ukazuje, kde v informačním poli se vyskytují možné poruchy způsobené viry, zárodky, bekteriemi nebo plísněmi a navrhuje vyrovnávací dávky, vztahující se na informační pole.

10. Symptomatika - na této úrovni se nachází cela ICD 10 a další přípravky.

 

 

Aktuality

PF 2017

Příjemné prožití vánočních svátků v lásce a radosti,  pevné zdraví a mnoho úspěchů příštím...
Celý článek