Novinky

Procházíme napjatým obdobím, kdy musíme být velice zodpovědní, obezřetní a dodržovat preventivní opatření v souvislosti s výskytem COVID-19, které je ohrožením zejména pro osoby s oslabeným organismem, astmatiky a zejména pak seniory. Začalo však také jaro a s ním období pylových alergií, často spojených se zhoršením astmatu, které každoročně trápí...

Pokud jste našim klientem, odběratelem novinek nebo návštěvníkem webu, svěřujete nám své osobní údaje, zodpovídáme za jejich ochranu a zabezpečení. Seznamte se, prosím, s ochranou osobních údajů, zásadami a právy, které máte v souvislosti s GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).

Přehlednost, jednodušší navigace a větší elegance. To jsou tři základní novinky, které přináší nová internetová prezentace Centra zdraví a přírodní medicíny. Věříme, že se vám bude líbit.

Fakta o stresu

14.11.2017

FAKT 1: Vašemu tělu je jedno, zda-li se jedná o stres velký a nebo malý

Americká lékařská asociace zjistila, že stres je příčinou více než 60% všech druhů lidských onemocnění a nemocí. Stres má enormní negativní, mentální, emocionální a fyzické důsledky a i přes tento fakt mnohdy zapomínáme, jak moc plné stresu naše životy jsou.