Nutriční poradenství

Co kus, to originál. Jiné tělo, jiné potřeby, jiné možnosti aneb život je neustálá změna. Proto i k výživě zaujímáme celostní a individuální přístup s ohledem na klientův zdravotní stav a aktuální potřeby.


  • Přepracujeme Váš aktuální jídelníček a společně budeme pracovat na změně.
  • Povedeme Vás tam, kam bude potřeba - úprava životosprávy, prevence a terapie zdravotních potíží event. redukce váhy.
  • V naší poradně se můžete také změřit, zvážit - antropometrie.

Diagnostika potravinových intolerancí

Výborným a elementárním doplňkem je diagnostika potravinových intolerancí biorezonančním přístrojem Sensitiv IMAGO 530, na jejíž základě provedeme analýzu a vyhodnotíme, které potraviny by bylo vhodné eliminovat a poradíme jak je nahradit.  

V čem je tato diagnostika výjimečná:

  • zohledňuje Váš aktuální zdravotní stav
  • je bezbolestná, vhodná i pro děti
  • samotná diagnostika je velmi rychlá (10 min)
  • díky této diagnostice navíc získáte informace o Vaši intoleranci na: pyly, roztoče, zvířecí srst, kovy a chemikálie

Důležitá informace!

Klienti, kteří k nám chodí na pravidelnou kompletní diagnostiku z důvodu komplexní péče o jejich zdraví, jsou rovněž diagnostikování i na intolerance. Jednou ze součástí terapie či prevence je úprava jídelníčku, po které téměř okamžitě ustanou zdravotní potíže jako: průjem, kožní vyrážka, ekzémy, apod. Tito klienti se na počátku obvykle ptají, zda již nikdy nebudou moci jíst vyřazenou potravinu. 

Naše odpověď:

Žádoucím efektem celostní terapie je vyčištění, regenerace a posílení všech tělních buněk. Díky tomu jsou klienti na tyto intolerance daleko méně senzitivní, nebo jejich tělo tyto látky již akceptuje bez potíží. S potěšením však můžeme říci, že se k vyřazeným potravinám klienti už nevrací, protože se cítí daleko lépe i bez nich.