On-line kurz Formula s Dr. Joem Dispenzou

Jak hodně z vás už ví, spolupráce younity s Dr. Joem Dispenzou má dost dlouhou historii, přesněji řečeno trvá již 10 let! Poslední 4 roky jsme pracovali na tom, abychom dokázali naší komunitě nabídnout kurz s Dr. Joem Dispenzou, který by krok za krokem účastníky provedl procesem transformace.

Právě teď, po čtyřech letech od prvotního nápadu, v této naprosto převratné době přichází:

FORMULA s Dr. Joem Dispenzou

Formula je kurz, který ti pomůže krok za krokem od základu změnit tvůj život!

Formula vychází z poznatků nejnovějších výzkumů prováděných na workshopech Dr. Dispenzy a zahrnuje praktické techniky a výjimečné meditace.

Propojením koherence srdce a mozku dokážeme ovlivnit svou mysl i tělo a konečně převzít kontrolu nad svým životem!

-Dr. Joe Dispenza

Tvé nové já je klíčem k tvé nové realitě!

Tvé pocity a myšlenky vytváří svět kolem tebe!

Ovlivňují tvůj život, tělo a zdraví!

Změníš-li svůj vnitřní svět, změní se tím i ten vnější!

Ale jak?

V tomto jedinečném kurzu položíme základy pro to, abys mohl postupem zvaným Formula transformovat svůj život. V našem bezplatném úvodním kurzu se dozvíš:

–       Jak Formula vlastně vznikla a proč je tak efektivním nástrojem pro změnu života

–       Základní pilíře transformace

–       Proces vstupu do neznáma

–       Jak si pomocí své mysli vytvořit svět, po kterém toužíš

Bezplatný úvodní kurz Formula začíná už 8. listopadu 2021

Dr. Joe Dispenza vyvinul tento postup na základě výzkumu, který po celé roky prováděl v rámci svých workshopů, na nichž působil jako řečník i vědec v jedné osobě, a na tomto projektu spolupracoval s celou řadou výzkumných týmů!

Dr. Joe Dispenza…

… je autorem několika bestsellerů New York Times, výzkumník, chiropraktik a řečník.

Tisíce a tisíce lidí po celém světě obohatil svými poznatky z oblasti neurovědy a lidského potenciálu.

Díky těm správným znalostem a nástrojům se dokážeš zbavit každodenních neprospěšných návyků, abys mohl uskutečnit svou vizi a dosáhnout svých cílů.

Nápaditý přístup Dr. Joea propojuje neurovědu s opravdovým lidským potenciálem.

Joe Dispenza ti vysvětlí, jak můžeš doslova přeprogramovat svůj mozek a začít myslet jinak. Díky tomu pak začneš tvořit a získávat nové věci, které si ve svém životě opravdu přeješ.

Kým jsi?

Svět nereaguje na to, co chceš… reaguje na to, kým jsi! Máš dvě možnosti, jak přistupovat ke svému životu: buď jako oběť nebo jako tvůrce svého života! Proces změny začíná uvědoměním, že si můžeš vybrat!

Tvůrce svých emocí

 Tvé záměry se mohou zhmotnit jen tehdy, když se tvé myšlenky sladí s tvými emocemi a budou do světa vysílat stejný signál. Aby pro tebe tvé myšlenky pracovaly opravdu efektivně, potřebují energii, která je ponese. A ta energie pramení z tvých emocí! Když se naučíš vědomě si vybírat své emoce a zaměřovat se především na ty povznášející, pak se budeš moct stát tvůrcem!

Uzdravit tělo jen pomocí mysli je jednou z nejvíce ohromujících věcí, jakých je lidská mysl schopná.

I přesto si stále mnozí myslí, že běžný člověk není něčeho tak neuvěřitelného vůbec schopen…

Když se z obyčejného stává neobyčejné

Vědecký výzkum nyní poukazuje na to, že je opravdu možné pomocí práce s mozkem a myslí způsobit změny ve fyzickém stavu těla.

Dr. Joe Dispenza během řady let vědeckého výzkumu dokázal identifikovat určité podmínky, které umožnují běžným lidem uskutečnit opravdu převratné proměny, ať už jde o změnu v expresi genů nebo dokonce prodloužení délky života.

Když přijde na nekonečný potenciál mysli, ovlivňování fyzického zdraví pomocí síly mysli je jen pomyslným vrcholkem ledovce! V procesu zvaném Formula nám Dr. Joe Dispenza ukáže, nakolik má mysl vliv na prostředí kolem nás a především to, jak můžeme tyto poznatky využít k pozitivním změnám v našich životech.

Nový den – nový začátek, aspoň tak by to mělo být… Pravdou ale je, že pro mnohé z nás je začátek každého dne zatížený předchozími problémy a myšlenkami z naší minulosti, a to hned od chvíle, co se probudíme. Děje se to do takové míry, že 90% myšlenek, které nám během dne projdou hlavou, je úplně stejných jako den předtím.
Není tedy divu, že se změna zdá být tak náročná! Jak se můžeme pokoušet změnit budoucnost, když se ve skutečnosti neustále zabýváme minulostí!

Abychom si mohli vytvořit novou budoucnost nezatíženou myšlenkami z minulosti, musíme se vymanit z koloběhu myšlení a pocitů, do nějž jsme se nechali chytit!

Změnit se znamená překonat vlivy okolního prostředí

Dr. Joe Dispenza zasvětil svou profesní dráhu vědeckému zkoumání toho, co stojí za opravdovou a trvalou změnou. Pomocí výsledků vědeckého výzkumu, provedeného na stovkách workshopů po celém světě, spolu se svým týmem vytvořil proces zvaný Formula, který obyčejným lidem umožňuje provést neobyčejné změny, ať už jde o jejich zdraví, prostředí nebo způsob myšlení.

Přidej se k nám od 8. listopadu 2021, ať můžeš co nejdříve změnou myšlenek začít měnit své prostředí!

mám pro tebe několik otázek, nad kterými stojí za to popřemýšlet:

·       Kdy se cítíš zamilovaný?

·       Kdy se cítíš bohatý?

·       Kdy se cítíš zdravý?

Co kdybychom tyto otázky položili následovně:

·       Je nutné být s někým ve vztahu, abys mohl cítit lásku?

·       Je třeba mít peníze k tomu, abys mohl pocítit hojnost?

·       Musí tvé tělo být dokonale fyzicky zdravé, aby ses cítil zdravý?

Naprostá většina z nás vyrůstá pod vlivem tradičního modelu reality – příčiny a následku. Potřebujeme nejprve něčeho dosáhnout, něco získat nebo si splnit cíl (například být v harmonickém vztahu), abychom cítili ten výsledný pocit, že se nám daný sen splnil (například být zamilovaní).

Jak Dr. Joe Dispenza vysvětluje v následujícím krátkém videu z kurzu Formula, nemusíme čekat na příčinu, abychom mohli procítit následek už teď. Ve skutečnosti to funguje obráceně – nejprve je třeba cítit výsledný pocit (následek) a pak se může zhmotnit i náš cíl nebo sen (příčina).

Proces tvoření začíná vstupem do neznáma

V našem bezplatném úvodním kurzu Formula se spolu s Dr. Joem Dispenzou budeme zabývat tím, jak můžeme naučit naše těla už teď, jaký pocit budeme zažívat, až se nám splní to, po čem toužíme. Dozvíš se, jak vstoupit do neznáma – tam, kde probíhá proces tvoření.

Naše jedinečná cesta tvorby nové reality začíná už 8. listopadu 2021! Budeš u toho?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *