Celostní diagnostika: prevence či chronické zdravotní potíže

Mnoho z nás bylo v situaci, kdy jsme my sami nebo naši blízcí trpěli zdravotními problémy, jejichž léčba se nedařila správně zacílit a tak jsme chodili od jednoho specialistovi ke druhému. Stálo nás to spoustu času, stresu, podstupování nepříjemným vyšetřením a zkoušení různých léků, které nechceme konzumovat. Díky holistickým diagnostickým metodám však v krátkém čase zjistíte, jak na tom celkově jste, a co je příčinou nerovnováhy Vašeho organizmu.

Současná doba přináší současná civilizační onemocnění. Patří zde obezita, porucha výživy, cukrovka, vysoký krevní tlak, deprese, metabolická onemocnění, únava, stres, cévní onemocnění, předčasná ateroskleróza, infarkt myokardu, cévní mozkové příhody, předčasné stárnutí, syndrom vyhoření, zánětlivá revmatická onemocnění kloubů, předčasné porody a potraty a další.

Jste stále na hromádce a nedaří se Vám to změnit?

Většině onemocnění předchází různé druhy varovných signálů – symptomů. V této situaci obvykle vyhledáme lékaře, který zahájí léčbu těchto příznaků symptomatickou léčbou. To však vede k potlačování obtěžujících a doprovodných příznaků nemoci, nikoli k léčbě příčiny.

Přijďte k nám, a podíváme se tomu společně na zoubek.

Abychom dosáhli vyléčení či zásadního zlepšení, je nutné cílit příčinu těchto zdravotních problému.  Na to se zaměřuje celostní medicína, která může doprovázet léčbu klasickou. Ta by měla z principu holismu (celostního přístupu k člověku) vycházet, ale obvykle se s tímto přístupem při běžném vyšetření u lékaře nesetkáme, např. z důvodu časových, kapacitních či jiných.

Komplexní přístup je základem v péči o zdraví.

„Je zbytečné léčit oko bez hlavy, hlavu bez těla a tělo bez duše.“ (Hippokratés)

Hovoříme-li o komplexním přístupu ke zdraví, pak máme na mysli celostní přístup ze strany odborníka, ale také klienta a vzájemná spolupráce. To znamená orientace na pochopení souvislostí, jež ovlivňují zdraví na více úrovních: bio-psycho-sociální, ale také spirituální.

V naší ordinaci využíváme moderní celostní diagnostické metody, které stav těchto úrovní pomáhají analyzovat. Jejich předností je, že jsou bezpečné, neinvazivní a vhodné i pro děti. Kromě toho jsou také velice rychlé a komfortní.

Naše celostní diagnostické metody

Biorezonanční diagnostika

Medicínský přístoj Sensitiv Imago 530 dokáže s přesností až 96% identifikovat homeostázu celého organizmu za méně než 30 minut.

Umožňuje analyzovat homeostázu orgánů a systémů a odhalit onemocnění v celém těle, jeho možné příčiny a prognózu budoucího vývoje onemocnění.

Detekuje biologickou aktivitu mikroflóry, přítomnost virů, bakterií, parazitů, potravinové intolerance, citlivost na chemické látky, elektromagnetické vlivy a mnohé další.

Analýza živé kapky krve

Darkfield Microscopy je světově oblíbená metoda analýzy živé kapky krve.

Na rozdíl od klasických laboratorních testů krve umožňuje tato metoda diagnostikovat kvalitu krevních buněk a jejich funkčnost, děje v krevní plazmě, plísně, funkční stav erytrocytů, stav hydratace, stav okysličení, přítomnost potravinových zbytků (nestrávené bílkoviny a tuky), krystaly kyseliny močové, přítomnost těžkých kovů atd.

Měření energetického pole

Biofotonová diagnostika umožňuje na základě svého měření vizualizovat kvalitu energetické pole člověka (auru) a definovat vazbu mezi samostatnými energetickými zónami a orgány člověka díky nalezení energeticky problematické biologické soustavy.

Provést vizualizaci stavu 7mi až 9ti čaker a definovat jejich odchylky od normy.

Díky přístroji můžeme porovnat energetický potenciál organismu obecně s energetickým stavem organismu v momentě měření, díky čemuž je schopen vyjevit psychické a emoční působení na celkový stav soustav a orgánů.

Výhody našich moderních holistických diagnostických metod

 • Nemusíte obcházet několik ambulancí a ztrácet čas, abyste zjistili co Vám je.
 • U nás víte hned na čem jste, a v případě nutnosti Vám doporučíme podrobné vyšetření u specialisty.
 • Naše holistické diagnostické metody jsou:
RYCHLÉBěhem 20-60 min (dle rozsahu diagnostiky) máte přehled o celkovém stavu organizmu nebo konkrétních oblastí.
BEZBOLESTNÉDiagnostika je jemná a neinvazivní.
VHODNÉ I PRO DĚTIDěti se u nás cítí v bezpečně, bez zbytečné psychické zátěže.
BEZ STRESUOsobní přístup, příjemné prostředí, bez čekání a plná pozornost jen na Vás je pro nás samozřejmostí.
Výhody celostních diagnostických metod SAGRAVITA s.r.o.

Zvolte si vhodnou variantu diagnostiky vzhledem k Vašim potížím, nebo si námi nechte doporučit

DŮLEŽITÉ INFORMACE KE VSTUPNÍ DIAGNOSTICE :

V ceně vstupního vyšetření jsou zahrnuty dvě návštěvy, zpracování výsledků, konzultace a návrh terapie.

1.Návštěva: První návštěva je zaměřená na podrobný odběr anamnézy a diagnostiku (1,5 – 2 hod), na jejímž základě provádíme celkovou analýzu a návrh terapie s lékařem. Analýza výsledků a zpracování závěrečné zprávy probíhá v nepřítomnosti klienta (2 hod).

 • Při vstupním komplexním vyšetření klient přichází 2 nebo 4 hodiny na lačno (dle typu diagnostiky), dostatečně hydratovaný nesycenou vodou.
 • Před vyšetřením nepijte kávu, ani kofeinové nápoje. Den předem žádný alkohol.

2.Návštěva: Druhá návštěva je věnována předání výsledků, konzultaci a návrhu terapie společně s klientem (1 hod).

KONTRAINDIKACE VYŠETŘENÍ: kardiostimulátor, epilepsie a akutní virové onemocnění, absolvování jiného biorezonančního vyšetření, magnetické rezonance, RTG a podobných typů vyšetření v posledních 7-14 dnech (toto je nezbytné předem konzultovat, abychom diagnostiku naplánovali na vhodný čas).

Jak probíhá vstupní diagnostika nových klientů

Upozorňujeme, že naše metody nenahrazují běžné lékařské vyšetření, ale jsou jeho výborným doplňkem.

  Zmírňujeme symptomy, řešíme příčiny

  Máte dotazy? Napište nám prostřednictvím formuláře. Chcete se rovnou objednat? Volejte, prosím, na číslo 725 008 888.

  Blog

  POMOC INDIÁNSKÉMU KMENI V AMAZONII

  Projekt na podporu indiánské rodiny šamanů z kmene Shipibo v Peru zakoupením jejich tradičních výrobků, které nemohou kvůli pandemickým opatřením prodávat. Rodina nemá v současnosti žádný jiný zdroj příjmů.

  Více informací

  Rodinné konstelace 28. 9. 2022

  Postoj k životu či pohled na svět je do značné míry formován naší rodinou. Zde se učíme první pravidla a normy. Některá z těchto pravidel a přesvědčení jsou v platnosti po generace a mohou ovlivnit naše pocity a činy. O tom moc nevíme. Rodinná konstelace poskytuje nový obraz vlastní rodiny a našich pocitů vůči ostatním členům.

  Více informací