Moderní diagnostika příčin zdravotních potíží

Mnoho z nás bylo v situaci, kdy jsme my sami nebo naši blízcí trpěli zdravotními problémy, jejichž léčba se nedařila správně zacílit a tak jsme chodili od jednoho specialistovi ke druhému. Stálo nás to spoustu času, stresu, podstupování nepříjemným vyšetřením a zkoušení různých léků, které nechceme konzumovat. Díky holistickým diagnostickým metodám však v krátkém čase zjistíte, jak na tom celkově jste, a co je příčinou nerovnováhy Vašeho organizmu.

Většině onemocnění předchází různé druhy varovných signálů – symptomů. V této situaci obvykle vyhledáme lékaře, který zahájí léčbu těchto příznaků symptomatickou léčbou. Principem symptomatické léčby je potlačování doprovodných příznaků nemoci.

Abychom však docílili dlouhodobého výsledku léčby, je nutné najít příčinu těchto zdravotních problému.  Na odhalení těchto příčin a souvislostí se zaměřuje celostní medicína, která by měla jít ruku v ruce s klasickou léčbou.

Výhody našich moderních holistických diagnostických metod

 • Nemusíte obcházet několik ambulancí a ztrácet čas, abyste zjistili co Vám je.
 • U nás víte hned na čem jste, a v případě nutnosti Vám doporučíme podrobné vyšetření u specialisty.
 • Naše holistické diagnostické metody jsou:
RYCHLÉBěhem 20-60 min (dle rozsahu diagnostiky) máte přehled o celkovém stavu organizmu nebo konkrétních oblastí.
BEZBOLESTNÉDiagnostika je jemná a neinvazivní.
VHODNÉ I PRO DĚTINaše metody jsou jemné a i naši dětští klienti se u nás cítí dobře.
BEZ STRESUPříjemné prostředí, bez čekání a plná pozornost na Vás je pro nás samozřejmostí.
Výhody celostních diagnostických metod SAGRAVITA s.r.o.

Jste stále na hromádce a nedaří se Vám to změnit?

Současná doba přináší současná civilizační onemocnění. Patří zde obezita, porucha výživy, cukrovka, vysoký krevní tlak, deprese, metabolická onemocnění, únava, stres, cévní onemocnění, předčasná ateroskleróza, infarkt myokardu, cévní mozkové příhody, předčasné stárnutí, syndrom vyhoření, zánětlivá revmatická onemocnění kloubů, předčasné porody a potraty a další.

Přijďte k nám, a podíváme se tomu společně na zoubek.

Komplexní informace o Vašem organizmu jsou základem v celostní péči o zdraví. Někdy stačí položit správnou otázku, jindy je potřeba podívat se skutečně “pod pokličku”. Používáme diagnosticko-terapeutické metody, které jsou bezpečné, neinvazivní a vhodné i pro děti. Kromě toho jsou také neskutečně rychlé a komplexní.

Komplexní diagnostika

DŮLEŽITÉ INFORMACE K VYŠETŘENÍ:

Při vstupním vyšetření klient přichází 4 hodiny na lačno, pouze dostatečně hydratovaný nesycenou vodou. Máte-li zprávy z předchozích vyšetření, vezměte je prosím s sebou. V ceně komplexní diagnostiky jsou zahrnuty dvě návštěvy. První návštěva je zaměřená na komplexní diagnostiku (1,5 – 2 hod), ze které zpracováváme celkovou analýzu a návrh terapie s lékařem. Druhá návštěva je věnována předání výsledků a doporučení (1 hod).

KONTRAINDIKACE VYŠETŘENÍ: kardiostimulátor, epilepsie a akutní virové onemocnění.

Kromě podrobné anamnézy se u nás klienti podrobují třem typům měření, kterými jsou:

Celostní biorezonanční diagnostika

Medicínský přístoj Sensitiv Imago 530 dokáže s přesností až 96% identifikovat homeostázu celého organizmu za méně než 30 minut.

Umožňuje analyzovat homeostázu orgánů a systémů a odhalit onemocnění v celém těle, jeho možné příčiny a prognózu budoucího vývoje onemocnění.

Detekuje biologickou aktivitu mikroflóry, přítomnost virů, bakterií, parazitů, potravinové intolerance, citlivost na chemické látky, elektromagnetické vlivy a mnohé další.

Analýza živé kapky krve

Darkfield Microscopy je světově oblíbená metoda analýzy živé kapky krve.

Na rozdíl od klasických laboratorních testů krve umožňuje tato metoda diagnostikovat kvalitu krevních buněk a jejich funkčnost, děje v krevní plazmě, plísně, funkční stav erytrocytů, stav hydratace, stav okysličení, přítomnost potravinových zbytků (nestrávené bílkoviny a tuky), krystaly kyseliny močové, přítomnost těžkých kovů atd.

Měření energetického pole

Biofotonová diagnostika umožňuje na základě svého měření vizualizovat kvalitu energetické pole člověka (auru) a definovat vazbu mezi samostatnými energetickými zónami a orgány člověka díky nalezení energeticky problematické biologické soustavy.

Provést vizualizaci stavu 7mi až 9ti čaker a definovat jejich odchylky od normy.

Díky přístroji můžeme porovnat energetický potenciál organismu obecně s energetickým stavem organismu v momentě měření, díky čemuž je schopen vyjevit psychické a emoční působení na celkový stav soustav a orgánů.

Upozorňujeme, že naše metody nenahrazují běžné lékařské vyšetření, ale jsou jeho výborným doplňkem.

  Zmírňujeme symptomy, řešíme příčiny, napište nám

  Zašlete stručnou zprávu o Vašich potížích, případně uveďte termín konzultace, který Vám vyhovuje, ozveme se Vám obratem.

  Blog

  POMOC INDIÁNSKÉMU KMENI V AMAZONII

  Projekt na podporu indiánské rodiny šamanů z kmene Shipibo v Peru zakoupením jejich tradičních výrobků, které nemohou kvůli pandemickým opatřením prodávat. Rodina nemá v současnosti žádný jiný zdroj příjmů.

  Více informací

  Rodinné konstelace 29. 1. 2022

  Postoj k životu či pohled na svět je do značné míry formován naší rodinou. Zde se učíme první pravidla a normy. Některá z těchto pravidel a přesvědčení jsou v platnosti po generace a mohou ovlivnit naše pocity a činy. O tom moc nevíme. Rodinná konstelace poskytuje nový obraz vlastní rodiny a našich pocitů vůči ostatním členům.

  Více informací