Metody pro zmírnění symptomů a pomoc k uzdravení

Běžná léčba zdravotních potíží je medikamentózní, tedy léčbou látkami chemického nebo umělého původu. Např. léčba alergií zahrnuje léčbu symptomatickou (zmírňování příznaků) a léčbu hyposenzibilizační (dlouhodobé snížení imunitní reakce na daný alergen). V případě chronických zdravotních potíží je pak pacient dlouhodobě léčen těmito medikamenty, často s vedlejšími účinky viz. příbalové letáky. Naše celostní kompenzační metody jdou však cestou vytvoření podmínek pro celkovou regeneraci organizmu a přirozenému návratu ke zdraví.

Vývoj choroby podle homotoxikologie :

Naše těla se neustále vypořádávají s vnějšími a vnitřními toxiny, abychom zabránili výskytu nemocí a udrželi optimální zdraví. Když jsme přetíženi toxiny nebo nejsme schopni regulovat tento proces odstraňování toxinů z tkání, toxiny se v systému hromadí a poškozují různé orgánové, metabolické, imunitní a jiné systémy a cesty. V chronickém prostředí naše těla reagují pokusem tyto toxiny eliminovat – individuálními projevy jako výtoky (např. průjem nebo rýma) nebo záněty (např. alergie, kožní vyrážky, horečky)Pokud je reakce organizmu nedostatečná nebo potlačena symptomatickou léčbou, toxiny se mohou nadále ukládat a začít interferovat s buněčnými funkcemi. Tak může začít vývoj chroničtějších chorobných procesů a zvýšené rychlosti degenerace. Tento koncept je dobře zdokumentován v šestifázové tabulce vývoje onemocnění dle Dr. Reckwega.

PRINCIPY NAŠEHO PŘÍSTUPU K NÁPRAVĚ ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ

 • Respektujeme zásady celostní medicíny,
 • využíváme holistické diagnostické metody,
 • metody, které využíváme jsou bezpečné, neinvazivní a vhodné i pro děti,
 • individuální kvalifikovaná péče a podpora,
 • využíváme strategie používané při léčbě onemocnění na základě principů homotoxikologie: prevence dalších homotoxikologických problémů, eliminace homotoxinů a regulace tkáně negativně ovlivněné homotoxiny,
 • synergický efekt individuálně nastaveného terapeutického plánu pro obnovu organizmu a posílení zdraví.

Pomůžeme Vám správně nastavit Vaši životosprávu a vyladíme Vás těmito celostními metodami

(BRT) Biorezonanční a (FK) frekvenční terapie

Energoinformační působení na buňky tkání a orgánů, které umožňuje změnit jejich stav do téměř ideální kondice.

Celostní masáže

 • Reflexní masáž zad a chodidel
 • Raindrop technika esenciálními oleji
 • Aromaterapeutická masáž
 • Baňková masáž

Terapie vibračními orgánovými ladičkami

Reflexní masáž zad a chodidel pomocí vibračních orgánových ladiček.

Harmonizace frekvenčními ladičkami

Harmonizace biopole pomocí širokého spektra frekvenčních ladiček.

Uvolnění stresu

 • Kineziologie
 • Focusing
 • Reiki

  Zmírňujeme symptomy, řešíme příčiny, napište nám

  Zašlete stručnou zprávu o Vašich potížích, případně uveďte termín konzultace, který Vám vyhovuje, ozveme se Vám obratem.

  Blog

  POMOC INDIÁNSKÉMU KMENI V AMAZONII

  Projekt na podporu indiánské rodiny šamanů z kmene Shipibo v Peru zakoupením jejich tradičních výrobků, které nemohou kvůli pandemickým opatřením prodávat. Rodina nemá v současnosti žádný jiný zdroj příjmů.

  Více informací

  Rodinné konstelace 29. 1. 2022

  Postoj k životu či pohled na svět je do značné míry formován naší rodinou. Zde se učíme první pravidla a normy. Některá z těchto pravidel a přesvědčení jsou v platnosti po generace a mohou ovlivnit naše pocity a činy. O tom moc nevíme. Rodinná konstelace poskytuje nový obraz vlastní rodiny a našich pocitů vůči ostatním členům.

  Více informací