Sensitiv Imago 530

Sensitiv Imago je hardwarově-softwarové diagnostické zařízení sloužící ke kompletnímu monitorování a testování lidského organismu. Náš nejnovější software "Lifestream" je výsledkem dlouholetých laboratorních výzkumů specialistů Holdingu z celého světa.

Cílem zařízení Sensitiv Imago je pomoci Vám skutečně převzít kontrolu nad svým zdravím. Zařízení modelové řady Sensitiv Imago je určeno k analýze frekvenčně-vlnové vodivosti tkání, dynamickému ohodnocení zdravotního stavu (narušení homeostáze) a zjištění možného narušení energetické rovnováhy biologického objektu. Neinvazivní počítačové testování organismu zabere několik málo hodin, poskytne Vám komplexní pohled do Vašeho zdravotního stavu a pomůže s výběrem individuálního preventivního a stabilizujícího programu. Někdy je samozřejmě lepší navštívit přímo daného specialistu, ale možnosti počítačové databáze jsou mnohem širší. Neposkytne Vám pouze pohled na jeho jednotlivé části, ale budete se moci komplexně podívat na celý organismus a vystopovat vazby jednotlivých potíží a jejich potenciálních důsledků. 


Model 530CE, který je certifikován v EU, můžete dosáhnout až 96% úspěšnosti. Díky přesné a včasné diagnostice můžete vždy vybrat tu nejlepší cestu k uzdravení. 


Počítačová diagnostika zdraví je postavena na podstatě zpětné vazby a biorezonance. Každý mikroorganismus má své vlastní frekvenční spektrum. Každá buňka, orgán, tkáň mají svůj vlastní rozsah frekvencí. Nalezením těchto frekvencí pomocí zpětné vazby jsme schopni určit, zda buňky a procesy v organismu jsou či nejsou zdravé.

V současné době je počítačová diagnostika organismu čím dál populárnější a lidé se chtějí více starat o své zdraví. 

Díky počítačové diagnostice zdraví můžete: 

a) zjistit funkčnost jakéhokoliv orgánu či soustavy ve Vašem těle 

b) nalézt homotoxikologické patologické procesy již v jejich ranném stádiu

c) určit, kterého specialistu máte navštívit

d) začít s léčbou včas

Tato metoda je zcela bezpečná, vhodná i pro děti. 


Zdravotnický biorezonanční diagnosticko-terapeutický přístroj Senstiv IMAGO 530:

  • umožňuje analyzovat homeostázu orgánů a systémů a odhalit onemocnění v celém těle, jeho možné příčiny a prognózu budoucího vývoje onemocnění,
  • určí předpokládané onemocnění v rizikovém stavu vývoje,
  • detekuje biologickou aktivitu mikroflóry, přítomnost virů, bakterií, parazitů s určením lokalizace a stupně jejich škodlivého vlivu na organismus,
  • kvalitativně kontroluje biochemické parametry krve, toxiny, alergeny, senzitivitu,
  • umí charakterizovat změny funkční a strukturální,
  • dokáže zjišťovat potravinové intolerance, citlivost na chemické látky, elektromagnetické vlivy.