SI ULTIMATE COMPLEX

Žijeme v dobách Nového věku, kdy jak medicína (holističtí lékaři), tak věda (jaderná a kvantová fyzika) uznávají na prokázaném základě, že lidský organismus je komplexní víceúrovňový systém, který zahrnuje fyzické procesy, duševní procesy a energeticky-informačních procesů. Takže velmi často je to spojení mezi všemi těmito úrovněmi, které vytvářejí zdravotní problémy, které nelze řešit pouze skenováním fyzického těla.

Představujeme náš komplex "SI ™ Ultimate Complex", který nabízí jedinečnou kombinaci zdravotních holistických technologií, které otevírají bezkonkurenční práci se zdravím na všech úrovních - fyzické problémy, energetické problémy, psychologické problémy, elektromagnetické znečištění v moderních domácnostech a kancelářích.

Problémy v lidských orgánech a systémech

SENSITIV IMAGO ™ 530 - diagnosticko-kompenzační technologie, která nabízí 96% přesnost - nejlepší v oblasti biorezonance. Poskytuje kompletní skenování lidského těla, identifikaci patogenů a individuální testování potravin, léků, doplňků . Také zahrnuje možnosti kompenzace energie (FC, BRT, Bio-impendance, Spectronosodes) pro orgány a systémy.

Problémy v centrech lidské energie a lidské biopole

AUREOLA ™ S - nejlepší celosvětová výzkumná technologie Bio-Photon Holography Scan. Poskytuje pohled na energetickou nerovnováhu v a) lidské bioenergetické energii a b) centra lidské energie a jejich dopad na problémy ve fyziologických orgánech testované osoby.

Problémy s environmentálním elektromagnetickým znečištěním

SENSITIV IMAGO ™ ANGEL - technologie kvantové ochrany energie. Chraňte lidský organismus před elektromagnetickým znečištěním moderního věku z elektromagnetických zařízení (počítače, mobilní telefony, radioaktivní vlny, elektrické lampy, geopatogenní zóny atd.).
Důležité! SI Angels také poskytuje ochranu operátorovi a klientovi v biorezonančních centrech a střediscích, které používají všechny druhy elektromagnetických zdravotnických a nelékařských zařízení.