Výživové poradenství

Vhodná strava a správné stravovací návyky jsou základem v prevenci i léčbě řady onemocnění. Klientům, kteří se na nás obrací pro své zdravotní potíže či jen v rámci prevence, na základě vyšetření „živé“ kapky krve Metodou Darkfield a biorezonančního vyšetření na přístroji Sensitiv IMAGO 530, poskytujeme poradenství výživy a stravování dle individuálních potřeb.

V rámci výživového poradenství se zaměřujeme na tyto oblasti:

 • Sestavení podrobného profilu klienta
 • Vyšetření živé kapky krve metodou Darkfield 
 • Biorezonanční vyšetření
 • Analýza výsledků vyšetření zahrnující analýzů látek vyvolávající klientovi alergické reakce, toxinů v těle, toxickou zátěž, chemickou zátěž, pH a mnoho dalších parametrů. Vhodné a nevhodné potraviny a potravinové suplementy.
 • Sestavení návrhu životosprávy dle individuálních potřeb klienta s ohledem na věk, zdravotní stav, fyzickou aktivitu zahrnující:
 1. antropometrické údaje současného a ideálního stavu
 2. hodnocení stravovacích návyků
 3. seznam vhodných a nevhodných potravin
 4. vhodný stravovací režim, detoxikační či očistnou kúru
 5. doporučené suplementy
 6. doporučení pohybových a relaxačních aktivit
 7. 14-ti denní stravovací plán

Návrh pohybových aktivit lze rozšířit o podrobný treninkový plán a 2 lekce s treninkovým poradcem.

Cílem úpravy jídelníčku tedy není pouze úprava hmotnosti, ale zejména nastavení vhodného a vyváženého jídelníčku dle konkrétních potřeb klienta tak, aby se mu ulevilo od zdravotních potíží, či předejít zdravotním potížím preventivním stravovacím programem.

Klientům navrhneme také očistné kůry (detoxikaci), které mají za úkol  zbavit tělo toxických látek, které si neseme v těle a tělo je neumí samo efektivně vyloučit. Toxinem může být cokoli, co má na organismus škodlivé účinky, vede k intolerancím, alergiím a všeobecnému pocitu nemoci.

Toxiny najdete ve vodě, kterou pijete, v jídle, které jíte, i ve vzduchu, který dýcháte.

Změna stravovacích návyku by měla probíhat ruku v ruce se změnou celkového životního stylu. Tedy zařadit do svého běžného denního života relaxační a pohybové aktivity, které nám pomohou k tomu, abychom se cítili dobře. Tímto způsobem se nám bude lépe dařit ve všech životních oblastech, dáváme správný příklad svým dětem a jsme motivací také pro své blízké. Odkazujeme na naši stránku "Péče o zdraví", kde se dočtete více o tom, jak o sebe správně pečovat.

 

Aktuality

PF 2017

Příjemné prožití vánočních svátků v lásce a radosti,  pevné zdraví a mnoho úspěchů příštím...
Celý článek