O nás

Centrum zdraví a přírodní medicíny vzniklo r. 2012 jako privátní zařízení, poskytující služby v oblasti celostní péče o zdraví. V dubnu 2018 jsme nově založili také poradnu Celostní wellness.

Naším posláním je pomáhat těm, kdo mají zájem o

  • odbornou komplexní péči pro sebe nebo své děti,
  • individuální přístup,
  • bezpečné a šetrné metody,
  • celostní pohled na své zdraví nebo svých dětí,
  • prevenci svého zdraví a vnitřní pohody.

Cílem a vizí, o kterou usilujeme, je podpora a spolupráce s našimi klienty, aby

  • lépe porozuměli svému tělu a svým zdravotním potížím nebo zdraví svých dětí,
  • dovedli preventivně pečovat zdraví své a svých blízkých,
  • změnili k lepšímu svůj fyzický stav, vnitřní pohodu a tím si zkvalitnili svůj každodenní život. 

Reference

"Změnou stravy, denního režimu a přístupu ke zdraví jsem docílila toho, kam jsem se dlouho chtěla dostat a s pomocí centra Sagravita to bylo mnohem efektivnější. Ukázali mi správnou cestu, na co se zaměřit, co změnit, na čem zapracovat. Celkově mě to hodně motivovalo."

"Biorezonanční diagnostiku považuji nejen za vyšetření, které slouží jako prevence odhalování možných budoucích nemocí a zároveň jako hledání stávajících problémů - nemocí, které klasická medicína nezjistí pomocí krevních testů či jiných diagnostických metod. Klasická medicína nemá prostor k řešení skrytých dlouhotrvajících problémů v našem těle na rozdíl od možností, které nabízí firma Sagravita. Oceňuji především komplexnost a vstřícnost paní doktorky Marcely Káňové a paní Barbary Káňové, MSc."

"Ano, mohu potvrdit, že došlo ke zlepšení mého zdravotního stavu, především v oblasti snížení bolesti a odeznění některých příznaků nemoci, které doprovází mé dlouhodobé chronické onemocnění."

"Snížil se mi otok levého kotníku a prstů levé nohy, kůže kotníku se začíná normálně prokrvovat, zlepšila se celoroční rýma a astmatický kašel, zlepšilo se slzení očí, zmizela palčivá bolest levé kyčle, cítím se čím dál tím lépe."

"Efektivita výše uvedených metod je založena na hledání příčiny nemoci , zda nemoc vznikla na základě fyzického nebo psychického problému či spolu úzce souvisí. Nejdůležitější je odhalení příčiny a pak následné řešení za pomocí šetrných metod, které nemají devastační účinky na organismus. Takže doporučuji biorezonanční terapii v kombinaci s fytoterapií, výživovým poradenstvím popř. jinými postupy alternativní medicíny."

"V naší rodině vidím dobré výsledky...jsem ráda, že jsme se o vás dozvěděli."