O nás

Centrum zdraví a přírodní medicíny vzniklo r. 2012 jako privátní zařízení, které svým celostním medicínským přístupem a metodami doplňuje medicínu klasickou. 
 
Naším posláním je pomáhat těm, kdo mají zájem o 
 
  • odbornou komplexní péči pro sebe nebo své děti, 
  • individuální přístup, 
  • bezpečné a šetrné metody,
  • celostní pohled na své zdraví nebo svých dětí,
  • doplnění medicíny klasické,
  • prevenci svého zdraví a vnitřní pohody.
Cílem a vizí, o kterou usilujeme, je podpora a spolupráce s našimi klienty, aby 
 
  • lépe porozuměli svému tělu a svým zdravotním potížím nebo zdraví svých dětí,
  • dovedli preventivně pečovat zdraví své a svých blízkých,
  • změnili k lepšímu svůj fyzický stav, vnitřní pohodu a tím si zkvalitnili svůj každodenní život.
 

MUDr. Marcela Káňová

Po vystudování lékařské fakulty, obor stomatologie, jsem se dále vzdělávala i v alternativních medicínských směrech. 

Absolvovala jsem postupně tyto kurzy: akupunktura klasická, auriculoterapie, EAV, homeopatické kurzy, kurz Aurasomy, EFT, Bachovy květové esence, základy kineziologie, SRT, LTVJ, Su-jok, Reiki, Aromaterapie, Darkfield vyšetřovací technika a práce s biorezonančním přístrojem Sensitiv Imago 530 u Dr. L. Gorškova, Bioar Altemedicum, Praha.

"Záměr pomáhat těmito technikami a svými znalostmi i dalším lidem nad rámec rodiny a přátel vedl k myšlence založení Centra zdraví a přírodní medicíny."

 

Barbara Káňová, MSc

Vystudovala jsem magisterský právnicko-ekonomický obor Master of Science in Law and Business Management. 

Ještě během bakalářského studia jsem si rozšířila vzdělání jako Sportovní a rekondiční masérka mimo sektor zdravotnictví a Tapingu – toto původně hobby jsem dále rozšířila o kurz Bachových květových esencí, Focusingu, Výživového poradenství, práce s biorezonančním přístrojem Sensitiv Imago 530 u Dr. L. Gorškova, Bioar Altemedicum, Praha, Holistické aromaterapeutické masáže a Kineziologickou metodu One Brain 3in1 Concept 6. stupeň (147 hodin). Rovněž mám praktické zkušenosti s medicínami Amazonie a tradiční šamanskou prací, které jsem získala během pracovních pobytů v léčebném centru v srdci peruánské džungle s domorodými léčiteli. V současné době jsem ve výcvikovém běhu integrativního koučinku.

"Původně jsem pomáhala mamince realizovat její vizi založení centra holistické péče a pomoci lidem, jež mají zájem o sebe pečovat nad rámec klasické medicíny nebo hledají její alternativu, která se nakonec transformovala ve vizi společnou." 

Aktuality

PF 2017

Příjemné prožití vánočních svátků v lásce a radosti,  pevné zdraví a mnoho úspěchů příštím...
Celý článek