NABÍZÍME TYTO TERAPEUTICKÉ METODY

K léčbě našich klientů přistupujeme holistickým způsobem a kombinací léčebných praktik dle individuálních potřeb.
 
BIOREZONANČNÍ TERAPIE
 

Biorezonanční  terapii provádíme lékařským přístrojem Sensitiv Imago 530, který se účinností léčby řadí mezi přední zařízení energetické medicíny na  světě.

Provádíme komplexní korekci slabých orgánů,  posilujeme imunitní stav a normalizujeme organizmus ve vytváření vlastních rezerv, kterými si sám dokáže pomoci k uzdravení.

Biorezonanční terapií působíme na rozsáhlé množství onemocnění.

Tato metoda je neinvazivní, rychlá, bezbolestná a má schopnost detekovat změny na buněčné úrovni velmi brzy, ještě dřív než se patologické změny mají možnost rozvinout - což je vynikající preventivní nástroj.

  • Biorezonanční terapii doplňujeme s přírodními, bioinformačními a homeopatickými produkty. 
  • Využíváme poznatků fyziologické regulační medicíny. 

FYTOTERAPIE

K nápravě zdraví využíváme také sílu přírody v podobě léčivých bylin a přípravků, které klient během celé kúry užívá. Vybíráme přesně takové složení preparátů, které danému člověku v ideálním poměru nejvíce pomohou. 

Pracujeme s bylinkami a preparáty z celého světa.

DETOXIKACE A ÚPRAVA JÍDELNÍČKU

Správná výživa a pravidelná očista je nedílnou součástí prevence dobrého zdraví. Jedním z hlavních pilířů úspěšné léčby je přizpůsobení jídelníčku a vhodná očista organizmu. 

Pomáháme s úpravou jídleníčku a vyloučením alergenů.

BACHOVA KVĚTOVA TERAPIE

Pozitivní emoce a příjemné pocity jsou pro naše zdraví elementární. Našim klientům jsme oporou, věnujeme jim čas, konzultujeme nejrůznější nepříjemné stavy či životní situace. 

Zlepšení jejich psychického stavu podporujeme přípravou vhodné směsi esencí z Bachovy květové terapie.

AROMATERAPIE

Velmi příjemnou a efektivní metodou pro zesílení účinků terapie je použití silic vybraných rostlin, které pozitivně ovlivňují fyzickou a psychickou rovnováhu člověka. Využíváme 100% přírodní oleje nejvyšší kvality.

Provádáme holistické aromaterapeutické masáže. 

Praktikujeme metodu Raindrop, při které se aplikují neředěné esenciální oleje.

Připravujeme masti, krémy a olejové směsi, které si klient může aplikovat na postiženou oblast pro domácí použití. 

KINEZIOLOGIE - METODA ONE BRAIN

Metoda One Brain ve většině případů pomáhá rychle a efektivně odblokovat různé druhy stresu, které jsou obvyklou příčinou zdravotních a psychických potíží, a výborně doplňuje naše terapeutické metody. Používá testování svalů k odhalení fyzické, emocionální a chemické nerovnováhy vzniklé emocionálním stresem. 

Uvolněním stresu a aktivací určitých bodů na těle nebo jednoduchým cvičením je pak znovu obnoven tok energie v těle a nastolena rovnováha organismu. 


 

 

Aktuality

PF 2017

Příjemné prožití vánočních svátků v lásce a radosti,  pevné zdraví a mnoho úspěchů příštím...
Celý článek