Posílení a regenerace na buněčné úrovni

Biorezonanční terapie

Série 10 terapeutických sezení, zahrnující také frekvenční terapii, zaměřená na kompletní hloubkovou detoxikaci a maximální regeneraci postižených buněk. Ošetření BRT je možné aplikovat max. 1 x za půlroku.

Frekvenční terapie

Frekvenční kompenzace je mnohem obecnější typ biorezonančního působení - na rozdíl od BRT ovlivňuje celou oblast orgánu. FK je možné aplikovat kdykoli v případě akutních potíží.

Plazmový generátor

Frekvenční generátor Zapper je přístroj na výrobu kladně vyvážených frekvencí, pomocí nichž se hubí nežádoucí paraziti a mikroorganizmy v lidském těle.

Duševní rovnováha a osobní rozvoj

Kineziologie

Pomocí metody One Brain můžeme velice snadno určit příčinu stresu a jeho emotivní dosah. Odstranit strach nebo bolest ze vzpomínky na danou situaci a navodit normální, účinný energetický tok.

Bachova květová terapie

Bachova květová terapie je varianta homeopatie, která používá "esence", výluhy květů speciálně vybraných rostlin. Díky ní dokážeme překonat nejrůznější emoční stavy, či krizové situace.

Koučink

Profesionální koučink je trvalý profesionální vztah, který podporuje klienty vytvářet žádoucí výsledky. Orientuje se na usnadňování pozitivní změny zlepšováním myšlení.

Fyziologická regulační medicína - GUNA

GUNA neboli fyziologická regulační medicína je inovativní přístup založený na obnově fyziologického stavu nemocného organismu za pomoci stejných biologicky aktivních molekul, které jsou přítomny v lidském těle a které kontrolují a řídí fyziologické funkce u zdravého jedince.

Preparáty PNEI

Vzájemné působení PNEI (endokrinního, imunitního a nervového sytému) vytváří předpoklady pro udržení stálého vnitřního prostředí v organismu. Tyto systémy jsou v našem těle vzájemně propojeny a jejich souhra je důležitá pro správnou funkci organismu.

MD kolagenové injekce

Podkožní aplikace pomáhající odstranit bolest a zlepšit pohyblivost pohybového ústrojí včetně kloubů. Zároveň zmírňují poškození způsobená stárnutím, nesprávným držením těla, průvodními chronickými onemocněními, poraněními a úrazy.

Vitamíny a suplementy

Bezpečné a inovativní přípravky, jejichž mechanismus účinku je založen na regulaci fyziologických funkcí, respektive na dosažení fyziologického stavu u nemocného organismu.