Podpora indiánské komunity

Šamani ze zdejších domorodých kmenů otevírají svou laskavou náruč všem, kdo hledají spirituální léčení a poznání. Uchovávají prastarou moudrost, pro kterou zde přijíždí lidé z celého světa.

Tlakem globalizace jsou však jejich komunity nuceny podřizovat se západními způsobu života. Ze svého tradičního životního stylu ustupují a učí se žít komerčním životem. Peníze na živobytí pro sebe a své děti získávají poskytováním léčení a prodejem ručně dělaných výrobků.


Děkujeme za Vaši solidaritu: ♥ Daniel Oleksiak ♥ Roman Valný ♥Jana Mühldorfová ♥ Petra M.Chmurčiaková ♥ Hanka Slavíková ♥ Petr Šíma ♥ Jakub Ďurica ♥ Roman Doubravský ♥ p. Michal ♥ Andrej Juráš ♥ Radana Riastar ♥ Sklářová Zuzana ♥ Iveta Kišová ♥ Lumír Kraina ♥ anonymní ♥ Lenka Hanusková ♥ Genoveva Almassy ♥ Martin Cingros ♥ Zuzana Štěpánová ♥ Kateřina Fialová ♥ Břetislav Sciskala ♥ Václav Dejčmar ♥ Marek Dužyk ♥ Věra Nápravníková ♥ Jana Pečková ♥ Ben Konstantinidis ♥ Pavel a Janika Bartečkovi♥


GALERIE TRADIČNÍCH RUČNĚ MALOVANÝCH A VYŠÍVANÝCH TEXTILIÍ RODINY MAESTRY CELESTINY

Obrazce zachycují energie amazonských léčivých mistrovských rostlin, zvířat, elementů, ochranných symbolů, a také energii moudrosti předků. Jejich prostřednictvím je možno se s těmito energiemi propojit.

O PROJEKTU

Tento projekt vznikl na základě dlouholetých osobních vazeb s peruánskými šamanskými komunitami. Místní šamani a vegatalisté poskytují potřebným hluboké spirituální léčení dle prastarých tradic. Přesto žijí ve velmi skromných podmínkách, ve svých obyčejných chýších, jí prosté jídlo, perou si v řece a denně se snaží získat obživu pro své rodiny. Bez vnější pomoci je pro ně život velice těžký, protože se vlivem globalizace mění jejich přirozené životní prostředí.

Děkujeme každému, kdo nám pomáhá podpořit tyto rodiny. Budeme také rádi, připojíte-li se k nám na cestě do Peru, abyste se mohli setkat s Maestrou Celestinou a dalšími šamany osobně.

Kontakt v případě zájmu o produkty či finanční podporu:

Barbara Káňová, MSc

mobil: +420 725 008 888

email: k.bara@seznam.cz nebo barbara@sagravita.cz

www.sagravita.cz www.cestydoperu.cz

JAK PRODUKTY OBJEDNAT NEBO POSLAT FINANČNÍ POMOC

Vyberete-li si některý z výrobků, kontaktujte nás kdykoli telefonicky či e-mailem.

Zašlete, prosím, svoji adresu, telefon a název výrobku s číslem, které je uvedeno v katalogu produktů.

Peníze či příspěvek zašlete na číslo účtu: 2100309880/2010 a do poznámky uveďte své jméno/Shipibo.

KATALOG VÝROBKŮ MAESTRY CELESTINY Z KMENE SHIPIBOStáhnout katalog

Z CELÉHO SRDCE DĚKUJEME!